Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
X

Bądź na bieżąco

Zapisz się na nasz newsletter
dodaj

Sponsorzy i partnerzy

KONTAKT

Biuro Kwiat Kobiecości
ul Perzyńskiego 14 (przy stacji metra Słodowiec na Bielanach)
01-883 Warszawa
tel.: 22 832 24 06

e-mail: biuro@kwiatkobiecosci.pl

 

 

 
 


Wyświetl większą mapę

 

 

Ida Karpińska - Prezes
 

Rzecznik prasowy organizacji, Warszawa

tel. +48 607 833 788

ida@kwiatkobiecosci.pl

 

 

 

 

Anna Jarczewska - Wiceprezes
 

Główny specjalista do spraw kontaktów z instytucjami;

Menager III Sektora

tel. +48 605 353 130

anna.j@kwiatkobiecosci.pl

 

 

 

 

 

Paula Kucharska


Koordynator Kampanii Diagnostyka Jajnika

Koordynator Akcji edukacyjnych Młoda i Zdrowa,

Kobiety dla Kobiet, Rozumni i Uważni.

tel. +48 691 439 297

paula@kwiatkobiecosci.pl

  

 

 

 Joanna Stawicka-Zarzecka


Koordynator PR Organizacji

tel. +48 691 439 297 

joanna.z@kwiatkobiecosci.pl
     
   

 Emilia Kopania


Koordynator Kampanii Piękna bo Zdrowa

tel. +48 782 020 356

emilia@kwiatkobiecosci.pl  
   

 

 

Marta Narożnik - położna

tel. +48 606 144 878

marta.k@kwiatkobiecosci.pl

 

 

 

 

Joanna Krakowska

 

Koordynator działań na terenie Szczecina i okolic

tel. +48 696 036 444

joanna.k@kwiatkobiecosci.pl

 

 

 

 

Katarzyna Kropidłowska
 

Koordynator działań  na terenie woj. wielkopolskiego

tel.: +48 721-313-770

katarzyna@kwiatkobiecosci.pl

 

 

 

Donata Wojnicz

 

Koordynator działań na terenie woj. Lubuskiego

tel. +48 782 736 095

donata@kwiatkobiecosci.pl

 

 

 

 

 

Marlena Zasadni

 

Koordynator działań na terenie woj. Lubuskiego

 tel. +48 534 846 905

marlena@kwiatkobiecosci.pl

     

 

 

Anna Kotlińska


Koordynator działań na terenie Krakowa i okolic

tel. +48 513 434 850

ana.kotlinska@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dominika Jakubas
 

Koordynator działań na terenie Krakowa i okolic

 tel. +48 697 153 061

dominika.jakubas@wp.pl 

 

 

 

 

 

Agnieszka  Oksińska
 

Koordynator działań na terenie Wrocławia i okolic

tel. +48 698 146 688

dmoc4@wp.pl

 

 

 

 

Ula Rusinek - Dobrogowska

tel. +48 661 399 004

Koordynator działań na terenie Bychawy i okolic

ula.r@kwiatkobiecosci.pl

 

 

 

Monika Kurpas

tel. +48 506 977 142

Koordynator działań na terenie Śląska

monika.kurpas@kwiatkobiecosci.pl

 

Dołącz do nas