Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
X

Bądź na bieżąco

Zapisz się na nasz newsletter

Sponsorzy i partnerzy

KONTAKT

 

Biuro Kwiat Kobiecości
ul. Skalbmierska 13 (przy stacji metra Wawrzyszew na Bielanach)
01-844 Warszawa

e-mail: biuro@kwiatkobiecosci.pl

 

Serdecznie prosimy o darowizny na zakup Cytobusu - mobilnego gabinetu ginekologicznego, który uratuje życie setek Polek! Nr konta: 29 2130 0004 2001 0925 0549 0001 

w tytule przelewu prosimy wpisać "Darowizna na Cytobus" 

 

Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy!  

 



 

 

 

Ida Karpińska - Prezes
 

Rzecznik prasowy organizacji, Warszawa

tel. +48 607 833 788

ida@kwiatkobiecosci.pl

 

 

 

 

Anna Jarczewska - Wiceprezes
 

Główny specjalista do spraw kontaktów z instytucjami;

Menager III Sektora

anna.j@kwiatkobiecosci.pl

 

 

 

 

 

KONTAKT W SPRAWIE ODBIORÓW WYNIKÓW CYTOLIGI I HPV 

Gabriela Głażewska tel. 691 439 297

     
   

 

 Nasze wolontariuszki

 

 

 

Marta Narożnik - położna

 

arta.k@kwiatkobiecosci.pl

 

 

 

 

Joanna Krakowska

 

Koordynator działań na terenie Szczecina i okolic

tel. +48 696 036 444

joanna.k@kwiatkobiecosci.pl

 

 

 

 

Katarzyna Kropidłowska
 

Koordynator działań  na terenie woj. wielkopolskiego

tel.: +48 721-313-770

katarzyna@kwiatkobiecosci.pl

 

 

 

Donata Wojnicz

 

Koordynator działań na terenie woj. Lubuskiego

tel. +48 782 736 095

donata@kwiatkobiecosci.pl

 

 

 

 

 

Marlena Zasadni

 

Koordynator działań na terenie woj. Lubuskiego

 tel. +48 534 846 905

marlena@kwiatkobiecosci.pl

     

 

 

Anna Kotlińska


Koordynator działań na terenie Krakowa i okolic

tel. +48 513 434 850

ana.kotlinska@gmail.com

 

 

 

 

 Dominika Jakubas

Koordynator działań na terenie Krakowa i okolic

 tel. +48 697 153 061

dominika.jakubas@wp.pl 

 

 

 

 

Agnieszka  Oksińska

 Koordynator działań na terenie Wrocławia i okolic

tel. +48 698 146 688

dmoc4@wp.pl

 

 

  

Ula Rusinek - Dobrogowska

tel. +48 661 399 004

Koordynator działań na terenie Bychawy i okolic

ula.r@kwiatkobiecosci.pl

 

 

 

 

Monika Kurpas

tel. +48 506 977 142

Koordynator działań na terenie Śląska

monika.danielczyk@gmail.com

 

 

 

 Maria Dzierżek

tel. +48 509 622 398

Koordynator działań na terenie Olsztyna i okolic

maria.dzierzek@kwiatkobiecosci.pl

 

 

 

 

Alicja Magiera

Koordynator działań na terenie woj. pomorskiego
 
 
 

 

Joanna Gawlak-Kaczmarczyk

tel  +48 609330511
Koordynator  na terenie woj. kujawsko-pomorskie

 

 

 

 

 

     

 

Dołącz do nas